info@koosdisain.ee

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Linane voodikate. Halli laia voldiga kangas 216 x 236

Tootekood: VK032
Kaubamärk: KOOS
Tarneaeg: 3-7 päeva
175,00 €

Valmistame ettetellimisel!

Voodikate on kahekordsest pehmest looduslikust materjalist. Eksklusiivsest välimusest hoolimata sobib imehästi nii moodsasse elamisse kui ka maakodusse. Voodikatet võib kasutada ka suure pleedina ning jahedamatel õhtutel endale ümber võtta.

Voodikate on ka väga praktiline igapäevaseks kasutamiseks. Teda võib ööseks hooletult kokku lapata ja ei pea muretsema inetute kortsude pärast järgmisel päeval. 

Suurus: 216 x 236 cm. Tellimuse peale teeme voodikatte just Teile sobivas mõõdus. Võtke julgesti ühendust!

Materjal: 85% lina ja 15% puuvill

Värv: linasehall

Voodikatte laius on 2,16 m ja pikkus 2,36 m. Sobib voodile laiusega 160 cm -  siis jääb mõlemast küljest 26 cm üle voodi serva. Pildiloleva voodi laius on 160 cm ja pikkus 2 m.

Voodikate on topeltkangast. Kanga pealmine kiht annab kohevuse ja alumine kiht hoiab vormi. Seega ei vaja voodikate voodrit. Kangale on eelnevalt tehtud pehmenduspesu, et voodikate oleks katsudes mõnus. Eelnev pesemine on meile oluline ka seetõttu, et saaksime Teile garanteerida, et kodus pesumasinas pesemisel oma suurust voodikate enam ei muuda ja kokku ei tõmba. Veelgi mugavamaks muudab voodikatte kasutamise see, et triikima ka ei pea.

On kaks otsa igal lool, selle tegime me KOOS.

suurus 215 x 235 cm