+3725226477

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Firmakingitused

Otsite ärikingituseks unikaalset, ehedat ja praktilist disaintoodet, mis ei jääks kingisaaja riiulit kaunistama, vaid leiaks igapäevaselt kasutust?

Kingitus võiks sobida nii meestele kui naistele, nii oma ettevõtte töötajatele tähtpäevadeks kui äripartneritele, olla kaunis, kaasaegne ja keskkonna suhtes sõbralik?

KOOSdisain pakub erinevaid linaseid ja mööblitootmise jääkidest valmistatud nahast disaintooteid, mis on kõik Eestis disainitud ja toodetud ning sobivad suurepäraselt kaasaegse ning jätkusuutliku ettevõtte esinduskingiks! Erinevates suurustes linastele rätikutele saame tikkida või trükkida, nahast toodetele ja detailidele aga pressida teie logo või muu soovitud teksti. Kingitused pakendame soovi korral kaunitesse karpidesse, mille avamine tekitab saajais meeldiva ja erilise tunde :)

Lisaks kaunile ja kaasaegsele väljanägemisele on linasest kangast toodetel (köögi-, sauna-, trenni- ja rannarätikutel, põlledel ja muul) hulk imelisi omadusi:

 ◦ eelnevalt pehmenduspesu läbinud materjalist rätikud imavad eriti hästi niiskust

 ◦ need ei jäta kuivatades klaaspindadele ebemeid

 ◦ rätikud säilitavad kasutades oma esteetilise välimuse, tumedamad toonid varjavad ka tekkida võivaid veeplekke

 ◦ linased sauna- ja rannarätikud on naha vastas väga mõnusad ja jahutavad ning sobivad ka allergilise ning tundliku nahaga inimestele

 ◦ võtavad kotis vähem ruumi ning kuivavad kiiresti

 ◦ tänu antiseptilistele omadustele ei teki neile kotis ebameeldivat lõhna

 ◦ linane kangas on õige hoolduse puhul väga vastupidav ning jätkusuutlik, muutudes samas iga pesuga pehmemaks

 ◦ lina on biolagunev ning temast ei eritu pesemise käigus keskkonda kahjulikke aineid

KOOSdisaini nahktooted on keskkonnasõbralikkust silmas pidades valmistatud mööblitootmise jääkidest, mida kombineerime nutikalt villavildiga. Erinevat tooni nahajääkidest pajakindad, pajalapid, põlled ja korvid, mis sobivad erinevate esemete hoiustamiseks ja süstematiseerimiseks riiulitel ning tassi/kannu alused on funktsionaalsed ning mõjuvad ühtviisi värskelt nii traditsioonilises, romantilises kui modernses köögis.

Kui tekkis huvi, palun kirjuta:

info@koosdisain.ee

 KOOS_present_towels2.jpg (200×200)KOOS_present_towel.jpg (200×200)KOOS_present_towel_beige_fishbone_box.jpg (200×200)KOOS_present_6towel_mapri.jpg (300×300)KOOS_present_coasters.jpg (300×300)KOOS_present_2towels_brownpurple_postcarded.jpg (200×200)KOOS_present_towel_purple_mapri.jpg (200×200)KOOSdisain_firmakingidKOOS_present_leather_coaster.jpg (200×200)KOOS_present_2towel_texture_boxed.jpg (200×200)KOOS_present_beige_black.jpg (200×200)